چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر روز گذشته بصورت رسمی آغاز به کار کرد. این جشنواره یکی از رخدادهای مهم فرهنگی هنری بعد از انقلاب است که برای ما با خاطرات، شور و هیجان، سرخوردگی‌ها و در یک کلام فراز و فرودهای فراوانی همراه بوده. به همین منظور با جمعی از سینماگران، داوران، منتقدان و سینمادوستان به مرور نکاتی از این جشنواره در طول چهل دوره گذشته آن پرداخته‌ایم.

شما در این برنامه شنونده صحبت‌های آقایان «علی علایی»، «علی مصلح حیدر‌زاده» و «کاوه جلالی‌موسوی»، از منتقدان و نویسندگان سینمایی حاضر در دوره‌های مختلف جشنواره، خواهید بود.

تدوین پادکست: محمد شکیبا

قطعات موسیقی‌ به کار رفته در این پادکست:
۱. بخشی از موسیقی متن فیلم «مارکی گریلو» ساخته «نیکلا پیووانی»
۲. بخش‌هایی از موسیقی متن فیلم «گبه» ساخته «حسین علیزاده»
۳. بخش‌هایی از موسیقی متن فیلم «سلطان» ساخته «کارن همایونفر»

لینک بخش پایانی گفت‌و‌گو با علی علایی، علی مصلح‌ حیدر‌زاده و کاوه جلالی‌موسوی درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در وب‌سایت ناملیک:
http://www.namlik.me/article/19692
لینک بخش پایانی گفت‌و‌گو با علی علایی، علی مصلح‌ حیدر‌زاده و کاوه جلالی‌موسوی درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در وب‌سایت نوار:

لینک بخش پایانی گفت‌و‌گو با علی علایی، علی مصلح‌ حیدر‌زاده و کاوه جلالی‌موسوی درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در بیپ‌تونز:

لینک بخش پایانی گفت‌و‌گو با علی علایی، علی مصلح‌ حیدر‌زاده و کاوه جلالی‌موسوی درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در شبکه تلگرام:
https://t.me/EternityAndADay/1016
لینک بخش پایانی گفت‌و‌گو با علی علایی، علی مصلح‌ حیدر‌زاده و کاوه جلالی‌موسوی درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در وب‌سایت فیدیبو:
https://fidibo.com/book/127773
لینک بخش پایانی گفت‌و‌گو با علی علایی، علی مصلح‌ حیدر‌زاده و کاوه جلالی‌موسوی درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در انکر:
https://bit.ly/3sm0SSJ
لینک بخش پایانی گفت‌و‌گو با علی علایی، علی مصلح‌ حیدر‌زاده و کاوه جلالی‌موسوی درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در کست‌باکس:
https://bit.ly/3oxJ1aq

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هشت − چهار =