چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر امروز ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ با اعلام برندگان سیمرغ بلورینش به پایان خواهد رسید. این جشنواره یکی از رخدادهای مهم فرهنگی هنری بعد از انقلاب است که برای ما با خاطرات، شور و هیجان، سرخوردگی‌ها و در یک کلام فراز و فرودهای فراوانی همراه بوده. به همین منظور با جمعی از سینماگران، داوران، منتقدان و سینمادوستان به مرور نکاتی از این جشنواره در طول چهل دوره گذشته آن پرداخته‌ایم.

شما در این برنامه شنونده نظرات آقایان مهدی شمس، حمیدرضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه خواهید بود. این سه نویسنده سینمایی، منتقد و سینما‌دوست در این پادکست از تجربیات و خاطرات و مواجه‌شان با جشنواره فیلم فجر گفته‌اند.

تدوین پادکست: محمد شکیبا

قطعات موسیقی‌ به کار رفته در این پادکست:
۱. بخشی از موسیقی متن فیلم «مارکی گریلو» ساخته «نیکلا پیووانی»
۲. بخش‌هایی از موسیقی متن فیلم «بایسیکل‌ران» ساخته «مجید انتظامی»
۳. بخش‌هایی از موسیقی متن فیلم «قارچ سمی» ساخته «ناصر چشم آذر»
۴. بخش‌هایی از موسیقی متن فیلم «گل‌های داوودی » ساخته «کامبیز روشن‌روان»
۵. بخش‌هایی از موسیقی متن فیلم «ناصرالدین‌شاه آکتور سینما» ساخته مجید انتظامی

لینک گفت‌و‌گو با مهدی شمس، حمید‌رضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در وب‌سایت ناملیک:
http://www.namlik.me/article/19806
لینک گفت‌و‌گو با مهدی شمس، حمید‌رضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در وب‌سایت نوار:

لینک گفت‌و‌گو با مهدی شمس، حمید‌رضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در بیپ‌تونز:

لینک گفت‌و‌گو با مهدی شمس، حمید‌رضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در شبکه تلگرام:
https://t.me/EternityAndADay/1022
لینک گفت‌و‌گو با مهدی شمس، حمید‌رضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در وب‌سایت فیدیبو:

لینک گفت‌و‌گو با مهدی شمس، حمید‌رضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در انکر:
https://bit.ly/3LIMbSD
لینک گفت‌و‌گو با مهدی شمس، حمید‌رضا حاجی‌حسینی و رضا رادبه درباره جشنواره فیلم فجر و حواشی آن در چهل دوره گذشته در کست‌باکس:
https://bit.ly/3BxH2rL

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو + 5 =